Royal Seginus

Lara, Turqi

Royal Seginus
Royal Seginus
Royal Seginus
Royal Seginus
Royal Seginus
Royal Seginus
Royal Seginus
Royal Seginus
Royal Seginus
Royal Seginus
Royal Seginus
Royal Seginus
Royal Seginus
Royal Seginus
Royal Seginus
Royal Seginus
Royal Seginus
Royal Seginus
Royal Seginus
Royal Seginus
Royal Seginus
Royal Seginus
Royal Seginus
Royal Seginus
Royal Seginus
Royal Seginus
Royal Seginus
Royal Seginus
Royal Seginus
Royal Seginus
Royal Seginus
Royal Seginus
Royal Seginus
Royal Seginus
Royal Seginus
Royal Seginus
Royal Seginus
Royal Seginus
Royal Seginus
Royal Seginus
Royal Seginus
Royal Seginus
Royal Seginus
Royal Seginus
Royal Seginus
Royal Seginus
Royal Seginus
Royal Seginus
Royal Seginus
Royal Seginus
Royal Seginus
Royal Seginus
Royal Seginus
49+
Fotot
Harta
For Kids - Child FriendlyFitness & SpaOur RecommendationAqua ParkBest BuyExclusiveTennis CourtSunbeds & Umbrellas FreeFamily FriendlyPoolSandy Pebble Beach

Shih Çmimet

Rreth Royal Seginus

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona.
 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në regjionin Lara-Kundu, 17 km nga qendra e qytetit Antalia dhe 15 km nga aeroporti.

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 793. Dhoma standarde superior (64m², nje dhome gjumi, nje banjo, max.3 + 1pax), Dhoma Suit luksoze (170m², sallon ne hyrje, nje dhome gjumi dhe nje dhome ndenjeje). dush / WC, max.2 + 1pax), Dhoma familjare Duplex (120m ², dysheme dysheme dyfishe + banjo me dush, në katin e sipërm është krevat francez me banjo me vaskë, ka derë lidhëse, max.2 + 2pax) Dhomat Junior Suit (140m², një dhomë gjumi dhe një dhomë gjumi, dy banjo, max.3 + 1pax), Dhoma familjare me derë lidhëse (80m², hyrje, dy dhoma gjumi me dyer në mes, një banjo, max.2 + 2pax) dhe 8 dhoma për mysafirët me aftësi të kufizuara. Të gjitha dhomat kanë banjo private me dush dhe tharëse flokësh, sistem qendror me ajër të kondicionuar që punon sipas kushteve atmosferike, telefon direkt, mini bar (ujë, pije freskuese dhe birrë rimbushur çdo ditë), kettle, çaj dhe kafe, arkë, TV satelitor dhe kanale muzikore, lidhje interneti WI-FI,, qilim në dysheme, ballkon, dhe në të gjitha dhomat ndalohet pirja e duhanit.

 • Shërbimi:

  Ultra All Inclusive – bufe e hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, dreka, darka, ushqime për fëmijë, ushqime dietale, ushqime të lehta, darka, ushqim i lehtë në orët e vona, të gjitha pijet alkoolike dhe jo-alkoolike lokale dhe nga importi, akullore gjatë ditës. A'la Carte restorantet me rezervim paraprak, pije luksoze te importuara, të gjitha verërat në shishe nga importi, lëng i freskët frutash, shampanja nga importi, shërbimi në dhomë janë me pagesë shtesë.

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor me byfe të hapur, snack bar pergjatë pishinës dhe ne plazh, bare rreth hotelit kompleks, restorante A'la Carte - Gusto (kuzhina italiane), Shin (kuzhina e Lindjes së Largët), Tortilla (kuzhina meksikane), Grand Fish (restorant ushqim deti), osmane (kuzhina turke) , Restorant Sushi, Tapas Restaurant (kuzhina e Spanjës), bare rreth konceptit të hotelit, Patisserie. Mjeku, babysitting, lavanderi dhe pastrim kimik, floktari, telefon, faks, internet caffe dhe lojëra kompjuterike, Rent a Car, qendra tregtare janë pagesë shtesë. Internet Wi-Fi me shpejtësi të ulët në zonën e Lobit dhe në dhoma është pa pagesë.

 • Plazhi:

  Plazhi i hotelit, 250 metra nga hoteli, me rërë dhe guralecë, me shtretër diell, cadra dielli, peshqir plazhi pa pagesë. Pavionet e plazhit janë me rezervë paraprakisht dhe me pagesë shtesë.

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Sporti dhe argëtimi: Pishinë e jashtme dhe e brendshme, për të rritur dhe fëmijë, Aqua Park-pishinë me 8 rreshqitëse, qendër fitnesi, sauna, banjë me avull, fusha tenisi, volejboll plazhi, basketboll, pingpong. Me pagesë shtesë: sportet e ujit, prozhektor për fusha tenisi, bowling, bilardo, SPA, Qendra e Bukuri dhe Wellness, masazh. Programet argëtuese gjatë ditës, garat pranë pishinës dhe në plazh me ekip profesional, shfaqje në mbrëmje, muzikë live disa ditë në javë. Mini klub për fëmijët nga 04 - 12 vjeç, ekip i veçantë zbavitës, fun fair.

 • Uebsajti i hotelit

Lokacioni

Call Center

+5.000 konsultant

+200.000 turistë vjetorë

+25 vite eksperience